c 9-00 до 18-00, Сайт работает 24/7

Игра-Конструктор RTN5696 ДЖЕНГА 42Дет. (24шт\уп)

  • Бренд: RoyalToy
  • Модель: RTN5696
  • Наличие: В наличии

Игра-Конструктор RTN5696  ДЖЕНГА  42Дет. (24шт\уп)Після того як башту побудовали, гравці починають ходити. Першим ходить той, хто будував вежу. Хід в Грі Дженга  складається з витягування одного блоку з будь-якого рівня вежі і подальшого його розміщення нагорі вежі так, щоб його було можливо завершити (можна добудовувати поверхи під незавершеним верхнім рівнем). Для вилучення блоку дозволено використовувати тільки одну руку; друга рука теж може використовуватися, але доторкатися до вежі одночасно можна тільки однією рукою. Блоки можна підштовхувати, щоб знайти той, який вільніше всього сидить. Будь посунути блок можна залишити на місці і не продовжувати його діставати, якщо це призведе до падіння вежі. Хід закінчується тоді, коли наступний гравець доторкнеться до башта, чи коли пройде 10 секунд, в залежності від того, яка подія трапиться раніше.

Гра закінчується тоді, коли башта падає. Падінням башти вважається падіння будь-якого блоку крім того, який гравець в даний хід намагається розташувати нагорі башти. Тим, хто програв вважається той, в чий хід стався обвал башти.

Купить игра , конструктор ,оптом и в розницу,  дженга, дженга большая , Вежа, стройка, производства Украина компания ROYALTOY

Просмотров: 981

Оставить отзыв

Примечание: HTML запрещен! Только обычный текст

Игра-Конструктор RTN5696 ДЖЕНГА 42Дет. (24шт\уп)